Rozlicz PIT z PITax.pl

Nota prawna

Serwis niniejszy został przygotowany przez Fundację Towarzystwo Weterynaryjne z siedzibą w Warszawie przy ul. Kijowskiej 11, jako serwis informacyjny dla odbiorców w Polsce. Prawa autorskie do materiałów zawartych w niniejszym serwisie przysługują Fundacji Towarzystwo Weterynaryjne Jakiekolwiek drukowanie, kopiowanie i inne rodzaje wykorzystania mogą odbywać się jedynie i wyłącznie w celach niekomercyjnych i dla użytku własnego.

Wszelkie umieszczone w niniejszym serwisie nazwy handlowe stanowią zarejestrowane znaki towarowe i jakiekolwiek ich wykorzystywanie odbywać się może jedynie za pisemną zgodą Fundacji Towarzystwo Weterynaryjne. Jakiekolwiek komentarze, sugestie lub uwagi nawiązujące do informacji zawartych w niniejszym serwisie, przekazane przez odwiedzającego nie będą traktowane jako poufne.

Fundacja Towarzystwo Weterynaryjne nie ponosi odpowiedzialności za wszystkie informacje zamieszczone w serwisie bez jej zgody lub przez nią nieopracowane. W szczególności dotyczy to sytuacji będących następstwem hakerskich działań. Fundacja Towarzystwo Weterynaryjne informuje, że serwisy i strony internetowe, do których odesłania znajdują się w niniejszym serwisie, o ile nie zawierają takiej informacji, nie zostały przygotowane przez Fundację Towarzystwo Weterynaryjne i Fundacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za informacje, opinie i materiały tam zawarte.

Copyright © 2017 Fundacja Towarzystwo Weterynaryjne

Rocznie na drogach poważnie rannych zostaje nawet
kilkaset tysięcy zwierząt. Nie bądź obojętny!
Przekaż swój 1% na pomoc ofiarom wypadków.

KRS: 0000406362 Rozlicz PIT z PITax.pl
Partnerzy
Gdańsk
Kakadu
Magazyn Kocie Sprawy
KrakVet
RDC
Newspoint
TomorrowVision
Pies na urlopie
Wroclaw.pl
Urban info
Straż Miejska
Telekarma
MZA Warszawa
Zamerdani
Koleje Mazowieckie
Elcupacabra
Rynek Zoologiczny
Vetos Farma
4mat media.pl
Pies w Warszawie
Private - marketing
Balto
Animavet
psiolubni
bioweta
Telsat
leo
dami TV