Rozlicz PIT z PITax.pl

Aktualności

Czy jesteśmy gotowi pomóc zwierzęcym ofiarom wypadków drogowych? Ankieta Fundacji Towarzystwo Weterynaryjne

2017-05-02
Wypadki drogowe z udziałem zwierząt wydają się być smutną codziennością na polskich drogach, dlatego w ramach kampanii społecznej ,,Włącz sumienie!’’ Fundacja Towarzystwo Weterynaryjne postanowiła przeprowadzić krótką internetową ankietę, poruszającą to zagadnienie. Celem badania było poznanie skali samego zjawiska oraz ludzkich postaw wobec rannych zwierząt, a także wykazanie znajomości właściwych zachowań w trakcie zdarzenia komunikacyjnego.
więcej...

Kampania społeczna Włącz sumienie w audycji Czas dla Ciebie

2017-03-20
Posłuchajcie audycji radiowej ,,Czas dla Ciebie'' w której wystąpili przedstawiciele naszej Fundacji. W trakcie programu mogliśmy szerzej opowiedzieć o wypadkach drogowych z udziałem zwierząt i kampanii Włącz sumienie!
więcej...

Marek Piekarczyk w spocie radiowym kampanii Włącz sumienie!

2017-02-23
Marek Piekarczyk - muzyk zespołu TSA wystąpił w przejmującym spocie radiowym kampanii ,,Włącz sumienie''. Będzie można go usłyszeć na antenie Radia Dla Ciebie oraz w Polskim Radiu. Posłuchajcie!
więcej...

Koleje Mazowieckie partnerem Kampanii ,,Włącz sumienie''

2017-02-14
Koleje Mazowieckie zaangażowały się w kampanię ,,Włącz sumienie'', emitując spot akcji na ponad 400 monitorach reklamowych!
więcej...

Przekaż swój 1% na leczenie zwierząt!

2017-02-14
Jeśli tak samo jak my kochasz zwierzęta i zależy Ci na ich lepszym losie, przekaż już dzisiaj swój 1% na ich leczenie. Kampania społeczna ,,Włącz Sumienie’’ nie tylko edukuje ludzi na temat właściwych zachowań wobec czworonogów cierpiących na polskich drogach, ale przekłada się na realną pomoc.
więcej...

Zwierzęta potrzebują Twojej pomocy na drodze! Portal pies na urlopie wspiera kampanię ,,Włącz sumienie''!

2017-02-13
Zwierzęta domowe wciąż giną na polskich drogach. W styczniu br. ruszyła ogólnopolska kampania społeczna ,,Włącz sumienie!’’, poruszająca temat wypadków drogowych z udziałem domowych czworonogów. Akcja ma na celu uwrażliwienie społeczeństwa na ten problem oraz edukację, związaną z właściwymi zachowaniami przy tego typu zdarzeniach.
więcej...

Każdego roku może dochodzić nawet do kilkuset tysięcy wypadków drogowych z udziałem zwierząt

2017-02-13
Szacuje się, że każdego roku na polskich drogach może dochodzić od kilkudziesięciu do nawet kilkuset tysięcy wypadków drogowych z udziałem zwierząt. Ich częstymi ofiarami stają nie tylko dzikie stworzenia, ale również nasi domowi pupile, jak psy i koty. Część czworonogów traci życie, lecz znaczna liczba przeżywa to zdarzenie, czekając w cierpieniu na pomoc człowieka, która niestety nie zawsze nadchodzi.
więcej...

Blog ,,Zamerdani'' wspiera kampanię ,,Włącz sumienie''

2017-02-13
Co roku na drogach zostaje rannych kilka tysięcy zwierząt wiele z nich długo umiera cierpiąc, bo nikt nie wezwał pomocy by chociażby skrócić ich cierpienie. Dlatego Fundacja Towarzystwo Weterynaryjne przygotowała kampanię w której bierzemy udział: Włącz Sumienie,
więcej...

Kampania Włącz sumienie w Rynku Zoologicznym

2017-02-13
W styczniu br. ruszyła ogólnopolska kampania społeczna ,,Włącz sumienie!’’, poruszająca temat wypadków drogowych z udziałem domowych czworonogów. Akcja ma na celu uwrażliwienie społeczeństwa na ten problem oraz edukację, związaną z właściwymi zachowaniami przy tego typu zdarzeniach.
więcej...

Wypadki z udziałem zwierząt są plagą na polskich drogach. Wystartowała kampania społeczna ,,Włącz sumienie’’ - informacja prasowa

2017-01-24
W styczniu br. ruszyła ogólnopolska akcja społeczna ,,Włącz sumienie!’’, poruszająca problem wypadków drogowych z udziałem domowych czworonogów.
więcej...

Kampania Włącz sumienie w ANTYRADIU

2017-01-18
Kampanią ,,Włącz sumienie'' zainteresowało się ANTYRADIO, które odwiedziło naszą fundacyjną lecznicę.
więcej...

Rocznie na drogach poważnie rannych zostaje nawet
kilkaset tysięcy zwierząt. Nie bądź obojętny!
Przekaż swój 1% na pomoc ofiarom wypadków.

KRS: 0000406362 Rozlicz PIT z PITax.pl
Partnerzy
Gdańsk
Kakadu
Magazyn Kocie Sprawy
KrakVet
RDC
Newspoint
TomorrowVision
Pies na urlopie
Wroclaw.pl
Urban info
Straż Miejska
Telekarma
MZA Warszawa
Zamerdani
Koleje Mazowieckie
Elcupacabra
Rynek Zoologiczny
Vetos Farma
4mat media.pl
Pies w Warszawie
Private - marketing
Balto
Animavet
psiolubni
bioweta
Telsat
leo
dami TV